تبلیغات
مهره مار - مهره ماراصیل
مهره مار ، حجرالثعبان، آزمایش مهره مار

مهره ماراصیل

نویسنده :حجر الثعبان
تاریخ:شنبه 29 مرداد 1390-09:27 ب.ظ

مهره مار برای جذابیت و دلربایی و مهر و محبت و مقبولیت و .... اینها عناوینی هستند که در مورد مهره مار مطرح است و با یک جستجوی اینترنتی به متون همسان و شبیه بهم برخورد میکنیم که بدون داشتن یک محل علمی مورد اعتماد منتشر میشوند .

مهره مار

ولی آیا مهره مار واثعیت دارد یا نه ؟ آنچه مسلم است تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیز ها . بلی مهره مار حداقل در ضرب المثل های ما ایرانیان قدمت  دیرینی دارد . خیلی از افراد پیر و کهن سال از مهره مار داشتن برخی افراد شاخص سخن به میان می آورند ولی نمی دانیم آیا در مورد آنها این واقعیت است که مطرح میشود و یا اینکه ایام گذشته را این بزرگان آنگونه که دوست دارند تصویر می کنند . مهره مار را عموما مرد ها برای استفاده بعنوان فریب دهنده معشوقه و راضی کننده آن مورد مصرف قرار میدهند و گاها هم روایت های غیر موثقی از موفقیت آمیز بودن کاربرد مهره مار در این خصوص را بیان میکند. ایجاد جذابیت و دلربا بودن هم آرزویی است که خانم ها از مهره مار انتظار دارند. با گسترش جامعه و نیز با بروز برخی مشکلات برخی از مهره مار بعنوان ابزاری برای ایجاد ارتباطات شغلی و حرفه ای مناسب و برای کسب امنیت شغلی  مورد استفاده قرار میدهند . برخی برای محبوب شدن در میان عامه مردم و برخی برای جلب حمایت عمومی ( مثلا در سطح روستا ) . بعضی افراد برای موفقیت در تجارت مهره مار را مفید می دانند و برخی آنرا موجب حف شدن در مقابل هر دشمنی اعم از انسان و حیوانات درنده میدانند و توجیخ آنها بر این است که چون ایجاد محبت سنگین می کند حتی جری ترین و قسم خورده ترین دشمنان را نیز نرم میکند .

مهره مار را حلال تمام مشکلات ارتباطی می دانند و به عنوان یک تلطیف کننده قوی روابط فی ما بین با هر انسانی میدانند . ما بعنوان فروشنده تنها اصالت مهره های فروشی را تایید و تضمین میکنیم . در مورد کاربرد ها و اینکه چه مسائلی در مورد کاربردهای آن مطرح است را واگذار میکنیم و اظهار نظری نمیکنیم . ادامه مطلب