تبلیغات
مهره مار - مهره مار اصل
مهره مار ، حجرالثعبان، آزمایش مهره مار

مهره مار اصل

نویسنده :حجر الثعبان
تاریخ:شنبه 29 مرداد 1390-08:43 ب.ظ

مهره مار کالایی خاص است که فروشنده  خصوص آثار ماوراءطبیعی آن اظهارنظر قطعی نمیکند و توضیحات از منابع پرتعداد اینترنتی جمع آوری و عرضه میشود.  تشخیص صحت و سقم آن را بررسی کنید و تصمیم بگیرید . بر اساس وظیفه مان مهره های فروشی را از یک پیرمرد باخدای آذربایجانی تهیه میکنیم و ایشان صحت و اصالت مهره مار ها را خودشان بشدت تایید میکنند و در مشتریان مختلف از نقاط مختلف کشور بعد از خرید و نشان دادن به افرادیکه مهره مار اصل را میشناشند آنها را تایید کرده اند . لذا با آرامش خیال به عرضه تعداد محدودی می پردازیم   :


مهره مار اصل دارای جاذبه مغناطیسی خفیف  است که  آثار مثبت خاصی را موجب میشود . با یک بررسی می توان به آثار اعتماد بنفس و جذابیت آفرین و دفع انرژی های منفی از دارنده و افراد مقابل پی خواهید برد . مهره مار یک جادو نیست و  نمی توان آنرا طلسم نامید  ولی آثار واقعی و تجربه شده شگفت انگیزی  دارد . برای شناخت مهره مار باید یکسری از افسانه و ضرب المثل های موجود در جامعه خودمان را  بررسی کنیم . جذابیت و گیرایی شخصیت خود نکته ای غیر قابل چشمپوشی است که ادعا بر این است که مهره مار این کار را به نحو احسن به انجام میرساند .
1- آثار غیر قابل انکارمغناطیسی یادشده اعصاب را بنوعی ریلکس وآرام مینماید و استرس های آگاهانه واسترس های ناخودآگاه را میزداید که دارنده تا کنون آن را تجربه نکرده است .این آرامش ضمن ایجاد اعتماد بنفس وآثار دیگرش برفرد به افراد مرتبط با ایشان هم سرایت میکند ودراین حالت است که افراد هرچه مغرض تر وهرچه عصبانیترباشند باز به محض ملاقات حضوری با دارنده مهره مار در اثر آرامش ایجاد شده مثل موم رام میشوند وچون این حالت را مدام در حضورشما احساس میکنند شیفته شما میشوند ومدام دوست دارند در حضور شما باشند واز آرامش نایاب شما بهره مند گردند.
2- آثار  فوق العاده مغناطیسی در مقابل بسیاری از بیماریها جلوگیری کرده و تاثیر بسیا ربالای آن در تسکین درد ها هم برای استفاده کننده وهم مخاطبانیکه درکنار شما هستند ونیزاثرقاطع آن بر ازبین بردن جوش های صورت وزیبا ترکردن چهره به اثبات رسیده است .

3- خاصیت مغناطیسی آن در ازبین بردن آثار سوء گوشی های تلفن همراه (موبایل ) ودکل های مخابراتی وتلوزیونی ونیز کابل های فشارقوی ولوازم خانگی وتمامی موارد ی از این دست دیگرخصوصیت منحصر به فرد مهره ماراست .

تاجران وسیاست مداران وچهره های محبوب  درسطوح بالا درکشورهای خاورمیانه خصوصا شیوخ وبزرگان عرب مهره مار را به عنوان راضی سر به مهر با خود دارنداما فناوری اطلاعات واینترنت شرایطی را فراهم نموده است تا هیچ کالایی سری ومختص افراد خاص باقی نماند .دربرخی مناطق همچون آذربایجان افراد محلی ای وجود دارند که نسل اندر نسل به تهیه مهره مار میپردازند  و بر این امر سر رشته دارند.

چگونه از اصل و بدل بودن مهره مار خریداری شده مطمئن شویم ؟ . خواص مغناطیسی منفی و مثبت دو مهره باید به آزمایش برسد و این آزمایش مانند آزمایش انداختن در سرکه نباشد زیرا سرکه خاصیت مغناطیسی آن را از بین برده و مهره را خالی از اثر میکند . آزمایش مهره مار اصل از بدل یک روش خاص دارد که سی ثانیه طول میکشد و در صورت خرید به محض رسیدن به دستتان باید آن آزمایش را انجام دهید و از اصیل بودن و کارایی آن مطمئن شوید . این آزمایش و شیوه انجام آن همراه بسته ارسال خواهد شد . باید گزافه گویی ها و اغراق کاری های خلاف واقع را قبول و باور داشت و دیگری اینکه باید از مهره مار اصل استفاده نمود .مهره مار در میان عامه چنین معروف است كه با خاصیت جادوئی خود فرد را در مقابل دارنده آن خلع صلاح می نماید و افراد نمی توانند در مقابل دارنده مهره مار دشمنی كنند و یا در مقابل خواسته های او مقاومت نمایند . بنوعی كه این خاصیت موجب عبور دارنده مهره مار از مبادی ای میشود كه بدون داشتن مهره مار غیر قابل انجام است و شرایط بی نظیر و غیر قابل وصفی پدید می آورد . افرادی آنرا برای مقاصد شرم آور جنسی و .. میشناسند و برخی آن را موجب پیشرفت درکار و  تجارت و داد و ستد میداند  برخی نیز به فراخور شرایط كاری خود آن را كلید پیمودن پله های ترقی كاری و پیشرفت شغلی و كنار آمدن با رییس خو و تعدادی نیز آنرا شاه كلیدی برای دلربایی دائمی از همسر و خانواده همسر میشناسند .

بی شک تاحدود بسیار زیادی این موارد وجود واقعی دارند ولی دلیل آن چیست و آیا مهره مار واقعیت دارد و چگونه می توان مهره مار واقعی و اصل را از مهره مار بدل و ساختگی شناخت و هزاران سئوال دیگر كه در این مورد مطرح است . تمامی این موارد در خاصیت مغناطیسی بالای مهره مار باید جست ولی چگونه این خاصیت می تواند جذابیت فردی اجتماعی و شغلی و خانوادگی و عشقی ایجاد میكند ؟ مهره مار انرژی متافیزیكی و مغناطیسی بی مانندی ایجاد میكند  كه افراد مقبل را تحت تاثیر قرار داده و  موردتسلط روانی و غیر قابل مقاومت قرار میدهد و  امتیازات ویژه را بوجود میآورند كه افراد به فراخور نیات خود از آن به نفع خود بهره میبرند . ثروت و قدرت و دلربایی از مواردی است كه همواره در فرهنگ عامیانه همراه و همزاد مهره مار است و هركجا نامی از مهره مار می شنویم حتما با موارد یاد شده مطرح میشود .

عکس مهره مار اصل

در مورد مهره مار بسیار می گویند و لی هر قولی شنیدنی و باوركردنی نیست . خرافات آمیخته با مهره مار را باید زدود و اصل و واقعیت آنرا باید شنید . برخی برای آزمایش كردن مهره مار  و دانستن اصل از بدل می گویند وقتی آنرا به همراه داری و به نانوایی می روی نان به تنور نچسبد باید در جواب گفت كه اگر یگ ژنراتور بسیار قوی هم  در جیب داشته باشی)( محال ) باز این اتفاق نخواهد افتاد و موارد بی تعداد از این دست .متافیزیک که از جمله علوم پیشرفته  بشریت است وواقعیات پنهان بسیاری از موضوعات را کشف واثبات مینماند و روش شناختی متفاوتی از علوم تجربی دارد وعلم سنگ درمانی یکی از شاخه های بسیارجزیی آن است که امروزه توانسته است بسیاری از مشکلات بظاهر لاینحل بشر را حل کند درخصوص مهره مار متافیزیک اینگونه اظهار نطر میکند : تمامی اشیاء در جهان هستی بواسطه جوهره ساختاری خود نیرویی مغناطیسی دارد و برآیند این انرژی های پنهان منتشر شده از اجسام واشیاء بشكل فوق العاده تاثیرگذار و قابل مشاهده نظمی را در جهان هستی پدید می آورند که در قرآن مبین نیز از آن یاد شده که در آیاتی به نگاه داشته شدن ستارگان وزمین درآسمانها با ستونهای نامریی به اذن خداوند قادرمتعال یادشده است .مارهای نر وماده به علت وضعیت خاص آناتومیک خود ازشرایط متفاوتی برخوردارند تا انگیزش برای آمیزش را پیداکنند وبر آن وضعیت فائق آیند . ادامه نسل و بقاء گونه را این خصوصیت تضمین میکند  .خداوند متعال متابولیسم بدن مار را بگونه ای آفریده است که درطول سال یک ترشح استخوانی ازجنس شاخ بر روی سرخود همانند پینه ترشح مینماید که دارای بیشترین بار مغناظیسی نسبت به سایر اجسام واشیاء است وبصورت تک قطبی است که آن را بنام مهره مار میشناسیم .

مهره مار درمارهای نر بار مثبت ومهره مار در مارهای ماده حامل بار انرژی منفی هستند که مانند آهنربایی متابولیک  و طبیعی دوجفت را بسوی هم جذب می نماید ومقاربت برای ادامه نسل را موجب میشود .اندازه این مهره ها حدودا به قدر 2 عدد لپه معمولی است .بعد از عمل جفت گیری این مهره ها ازسرمارجداشده وبرزمین میافتد اگرفردی بتواند این مهره ها را که متعلق به دو مار جفتگیری کننده را از آن خودنموده و40 روز باخود دارد مغناطیس طبیعی بدن با مغناطیس مهره مار هماهنگ شده وتقویت میشود سپس وفرد دارنده بواسطه آن میدانی بمراتب وسیع تر وقویتر نسبت به فرد عادی فاقد مهره مار حول خود منتشر می نماید که آثار بیشماری را برای آن ناشی میگردد.


خرید کتاب راههای کسب جذابیت