تبلیغات
مهره مار - حقیقت ، دروغ و خرافات در مورد مهره مار
مهره مار ، حجرالثعبان، آزمایش مهره مار

حقیقت ، دروغ و خرافات در مورد مهره مار

نویسنده :حجر الثعبان
تاریخ:شنبه 29 مرداد 1390-09:14 ب.ظ

مهره مار یک فرآورده حیوانی است  که خواض مغناطیسی و متافیزیکی اش را اصلی ترین عامل برای تاثیر می دانند و هیچ ریشه مذهبی و دینی ندارد . عغنوان نمودن دعای مخصوص مهره مار و ...امری است که نهایتا بیش از یکسال قدمت ندارد و اصلی ترین های تولید چنین مطالب کذب فروشگاههای اینترنتی است .

جواهرات بدلیجات درجه یک

دعای محبت و .. مباحث جدایی از مهره مار هستند که در تخصص بنده برای اظهار نظر نیست . آنچه مسلم است مهره مار باید پنج قطعه داشته باشد که شامل 2 مهره – 2 دانه گیاه ( مهرگیاه) – زاییده ایکه معروف به نیش مار و گاهی به شاخ گاو شناخته میشود . مهره ماراصیل را با آزمایش می توان شناخت :

میکنیم اول اینکه توسط خریدار به افراد آگاه که مهره مار اصل از بدل را میشناسند نشان دهند و تایید بگیرند که در صورت عدم تایید ک تماس با شماره روی فاکتور کافی است تا مبلغ را عودت نماییم . دومین آزمایش پیشنهادی ما برای شناسایی مهره مار اصل از بدل روشی است که تنها برای خریداران میگوییم و بعد از رسیدن مهره مار اصل که ما برایشان میفرستیم با یک تماس با تلفن اعلامی در روی فاکتور به ایشان گفته میشود و در عرض سی ثانیه می تواند اصل و یا بدل بودن مهره مار را مشخص نماید . ادامه مطلب