تبلیغات
مهره مار - چیزی بهتر از مهره مار
مهره مار ، حجرالثعبان، آزمایش مهره مار

چیزی بهتر از مهره مار

نویسنده :حجر الثعبان
تاریخ:شنبه 29 مرداد 1390-09:17 ب.ظ

مهره مار و اعتماد بفس ناشی از استفاده از مهره مار . مهره مار با کنترل استرس و بروش کنترل انرژی های منفی استرس را کاهش میدهد و اعتماد بفس را بالا میبرد . تلقین و باور به کارکرد مهره مار نیز در مسیر کنترل بر احساسات منفی و بالابردن اعتماد بفس در این خصوص مفید است .

عقیق یمن

مهره مار منشاء حیوانی دارد و ادعا میششود همانند سنگ ها و فلزات دارای اثر مغناطیسی و حامل و جاذب انرژی است . مهره مار و اظلاعات کامل آن را از هیچ منبعی نتوانستیم بیابیم و از سویی دیگر هم هیچ مدرکی که گفته های  اجتماعی را در این خصوص رد و ابطال کند را نیز نیافتیم . دعای خاصی برای مهره مار وجود ندارد  و دلیل آن این است که مهره مار موضوعی است که به هیچ عنوان ریشه مذهبی ندارد و برخی از نیات مصرف آن بشدت غیر مذهبی  است . ضمن رد این نیات و تبری از چنین انتظاراتی از مهره مار باید خاطرنشان شود که مهره مار و کاربرد و تاثیرات مهره مار چیزی شبیه به سنگ درمانی و انرژِی های مغناطیسی موجود در اشیاء است که همانند فلزات و ... آن را دارند . برخی محصولات جدید مانند پاوربالانس و ... نیز از این نوع استدلال بهره میبرند . مهره مار نیز به اینگونه توجیح میشود . چیزی بهتر از مهره مار نگینی از عقیق زرد که منقش به نقش شریف شرف الشمس است . شرف الشمس اصل باید در نوزده فروردین ماه در ساعت مشخص با رعایت آداب معین انجام گیرد و اگر غیر این باشد به هیچ عنوان حائز اثر نخواهد بود .

لذا شرف الشمس هم ریشه و توجیه مذهبی دارد و هم موضوعات مطرح شده در خصوص شرف الشمس محکم تر از مهره مار است و تاثیرات بسیار شگرفی در زندگی انسان خصوصا وضع مالی دارند . ادامه مطلب